E-shop
Scroll to Top

Výhrevný kábel sa postará o pohodlnú zimu bez odpratávania snehu: Aké možnosti prináša?

Ani vás už nebaví každodenné odhadzovanie snehu a oškrabávanie ľadu z vašich príjazdových ciest či chodníkov? Týmto zdĺhavým povinnostiam môže byť koniec! Stačí využívať výhrevný kábel so samoregulačnou funkciou, ktorý nájde uplatnenie aj v prípade odkvapov či nádrží.

Čo je to výhrevný kábel?

Výhrevný kábel pozostáva z viacerých vrstiev. Napríklad, náš Hevolta H-Snake sa skladá z medených vodičov, vykurovacej matrice, dvoch vnútorných plášťov, pletenej kovovej vrstvy a vonkajšieho ochranného plášťa. Keď ním prechádza elektrický prúd, dochádza k vzniku tepla. To sa vďaka špeciálne navrhnutej konštrukcii a materiálovej kompozícii rýchlo šíri do okolitého prostredia.

Vedeli ste, že výhrevný kábel je optimalizovaný tak, aby mal dlhú životnosť a nevyžadoval žiadnu údržbu? Hevolta H-Snake vám vďaka tomu vydrží spoľahlivo slúžiť dlhé desaťročia.

Kde môžete použiť výhrevný kábel H-Snake?

Výhodou je skutočnosť, že výhrevný kábel Hevolta H-Snake je mimoriadne univerzálny. Použiť ho môžete na vyhrievanie rôznych plôch či telies.

Chodníky a cesty

Výhrevný kábel Hevolta H-Snake sa najčastejšie využíva na odmrazovanie príjazdových ciest a chodníkov vo dvoroch firiem alebo rodinných domov. Vďaka vysokému výkonu dokáže ľahko roztopiť aj väčšiu vrstvu snehu či ľadu. Odbremeníte sa tak od zdĺhavého odhadzovania, pričom nehrozí, že si kvôli šmykľavému povrchu spôsobíte úraz alebo škodu na majetku.

Odkvapové žľaby a potrubia

Počas zimy je dôležité, aby žľaby a potrubia na vedenie tekutiny nezamrzli. V opačnom prípade môže dôjsť k veľkým škodám a zbytočným problémom. Výhrevný kábel Hevolta H-Snake viete jednoducho viesť popri podzemných alebo nadzemných potrubiach a odkvapových žľaboch. Úplne tak eliminujete riziko zamrznutia.

Nádrže a iné objekty

Ak používate nádrže na vodu a iné tekutiny, počas zimy by mali byť správne zaizolované, aby nedochádzalo k zamŕzaniu. Avšak, izolácia nie vždy úplne postačuje. Práve preto je dobré poistiť sa výhrevným káblom, ktorý zabráni zamrznutiu aj v prípade extrémne nízkych teplôt.

Výhrevný kábel sa postará o pohodlnú zimu bez odpratávania snehu: Aké možnosti prináša? - Hevolta - Spájame technológie s pohodlím

Praktické samoregulačné vlastnosti

Pri prevádzke výhrevného kábla Hevolta H-Snake nepochybne oceníte jeho samoregulačnú funkciu, ktorá spočíva v tom, že kábel si sám riadi svoju teplotu na základe vonkajších podmienok. Nemusíte sa tak obávať prehrievania a vysokej spotreby elektrickej energie.

Keď teplota v exteriéri poklesne, výhrevný kábel automaticky prispôsobí svoj výkon, aby zabezpečil efektívne vyhriatie daného povrchu alebo objektu. Vďaka takejto regulácii nemáte žiadne starosti s manuálnym nastavovaním teploty a sledovaním jej hodnôt. Vyhrievanie funguje samo, bez vašich zásahov.

Jednoduchá inštalácia

Výhrevný kábel je skvelým riešením pre každého, kto chce počas zimy získať viac komfortu a času pre seba. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá, nepotrebujete na ňu špeciálne skúsenosti alebo nástroje. Stačí si zvoliť, kde ho chcete používať, natiahnuť ho pozdĺž zvolenej plochy a pripojiť k zdroju elektrickej energie.

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prečítajte si tiež

Scroll to Top