E-shop
Scroll to Top

3 dôvody, prečo sa oplatí mať radiátor v kúpeľni

Zariaďujete si nový dom či byt, prípadne plánujete rekonštrukciu vášho staršieho bývania? V takom prípade možno uvažujete nad tým, či sa oplatí radiátor v kúpeľni. Aké cenné výhody dokáže priniesť a prečo vie byť optimálnym riešením aj pre vás?

Radiátor v kúpeľni a jeho benefity

Radiátor rozhodne nemusí byť len praktickým prvkom. Keď sa pozriete na moderné verzie, napríklad Hevolta TowelBoy, zistíte, že môže ísť aj o veľmi zaujímavý štýlový doplnok. Práve preto vie byť skvelou voľbou do každej kúpeľne. Uvažovať by ste nad ním mali hlavne kvôli týmto 3 hlavným výhodám.

1. Dokonalý tepelný komfort

Radiátor v kúpeľni môže byť úplne nezávislý od kúrenia v ostatných častiach domu alebo bytu. V praxi to znamená, že aj keď ešte v domácnosti nekúrite, kúpeľňu si môžete vyhriať na príjemnú teplotu. To je skutočne dôležité. Keď vyjdete zo sprchy či vane a bude vám chladno, hrozí, že prechladnete.

Keďže kúpeľne majú obvykle kompaktné rozmery, aj menší efektívny radiátor ich dokáže kompletne vyhriať za pomerne krátky čas.

Praktický tip: Radiátor v kúpeľni môžete doplniť aj o efektívne podlahové kúrenie, vďaka ktorému vám nebude zima na nohy.

2. Trendy doplnok

Kúpeľňové radiátory Hevolta TowelBoy majú unikátnu konštrukciu, ktorá pozostáva z dvoch kusov lesklého tvrdeného skla a kvalitných držiakov z brúseného hliníka. Keďže môžu mať zlatý alebo strieborný povrch, pôsobia exkluzívnym dojmom. Vašej kúpeľni dodáte jedinečný charakter a dokážete ľahko oživiť fádne časti stien.

Vedeli ste, že radiátory Hevolta TowelBoy sú dostupné v dvoch jedinečných farebných verziách, Polarium White a Graphenium Black? Ich výhodou je, že sa dajú jednoducho zladiť prakticky s akýmikoľvek odtieňmi v kúpeľni.

3 dôvody, prečo sa oplatí mať radiátor v kúpeľni - Hevolta - Spájame technológie s pohodlím

3. Jednoduché sušenie uterákov

Ak máte uteráky v kúpeľni zavesené len na klasickom vešiaku, prirodzene sa nedokážu dostatočne rýchlo vysušiť. Dochádza tak k šíreniu zatuchnutého zápachu. Nehovoriac o tom, že vlhké uteráky môžu zvyšovať úroveň vzdušnej vlhkosti, čo taktiež nie je žiaduce. Radiátor v kúpeľni vie v tomto smere významne pomôcť. Postará sa o efektívne vysušenie uterákov, čím prispeje k lepšej hygienickosti.

Praktické ovládanie a 3 výkonové verzie

Pokiaľ sa rozhodnete pre inštaláciu kúpeľňového radiátora Hevolta TowelBoy, vyberať si môžete z 3 verzií – TowelBoy Mini, TowelBoy a TowelBoy Max, ktoré sa líšia svojimi veľkosťami a výkonmi. Tie sú na úrovni 400, 600 alebo 750 W. Ľahko si tak zvolíte vhodný typ do vašich priestorov.

Dotyky, aplikácia i hlasový asistent

Existuje viacero spôsobov, ako môžete ovládať váš radiátor v kúpeľni. Využívať viete farebný dotykový displej, aplikáciu v smartfóne alebo hlasových asistentov Google, Amazon či Apple. Získavate tak maximálny komfort a vždy máte dokonalý prehľad o zvolenej teplote.

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prečítajte si tiež

Scroll to Top