E-shop
Scroll to Top

Spolupráca s architektmi a projektantmi

Moderné technológie HEVOLTA® okrem bežných domácností zaraďujú do svojich projektov aj developerské spoločnosti.

HEVOLTA® predstavuje jedinečné technologické riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu bývania a prinášajú výnimočný komfort.

Ako architekta si Vás dovoľujeme osloviť s možnosťou zahrnutia produktov HEVOLTA do Vašich architektonických návrhov. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť nielen pracovať s unikátnymi produktami HEVOLTA a využiť tak všetky benefity moderných a inteligentných technológií, ale zároveň Vám ponúkame skvelú príležitosť s produktami HEVOLTA aj zarábať.

V nasledovných krokoch Vám vysvetlíme celý proces:

jedna-grad (1)

Absolvujte školenie a prezentáciu produktov

Ponúkame Vám bezplatné školenia, na ktorých odprezentujeme široké portfólio produktov HEVOLTA s detailným popisom výhod inteligentných technológií, ich energetických a zdravotných benefitov a všetky ostatné detailné informácie, ktoré Vás budú zaujímať.

dva-graf (1)

Pripravíme prezentačné a zdrojové materiály

V súčinnosti s našimi technickými a marketingovými oddeleniami Vám vieme na mieru pripraviť všetky zdrojové a prezentačné materiály, manuály, technické špecifikácie a všetky súčasti nevyhnutné pre návrh využitia produktov HEVOLTA vo Vašich architektonických projektoch.

tri-gradient (1)

Staňte sa partnerom a zarábajte za odporúčanie

Odporúčaním a zahrnutím produktov HEVOLTA do Vašich architektonických návrhov, získate nielen moderné a inteligentné produkty s unikátnym dizajnom, ale zároveň po zrealizovaní zákazky Vám vyplatíme províziu v dohodnutej výške.

Máte otázky ? Radi vám ich zodpovieme

Kontaktné údaje

HEVOLTA Slovakia s.r.o.
R1 Centrum
Rožňavská 1
831 04 Bratislava

telefón: 0800 111 444
e-mail: info@hevolta.sk

Scroll to Top