E-shop
Scroll to Top

KARIÉRA

Spájame technológie s vaším pohodlím!

Obchodný zástupca pre spoločnosť HEVOLTA Slovakia pre Slovenskú republiku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HEVOLTA Slovakia, s.r.o hľadá skúsených obchodníkov pre dané regióny po celom Slovensku (ktorí majú niečo za sebou a vedia o čom je obchod) na predaj špičkových inteligentných technológií pre stavby všeobecne, ako sú infra vykurovacie fólie najnovšej generácie, rekuperácia vzduchu, Smart riešenia domov a pod.

Náplň práce:
– Obchodný a technický servis pre existujúcich zákazníkov
– Akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci prideleného regiónu  /práca vyžaduje cestovanie/
– Obchodné a prezentačné stretnutia s klientami
– Marketingové aktivity, prezentovanie a propagácia portfólia spoločnosti
– Tvorba reportov

Zamestnanecké výhody, benefity

– Služobný automobil (primerane aj na súkromné účely)
– Notebook a mobil
– Bezplatné produktové a obchodné zaškolenia
– Skvelú back office podporu a zázemie
– Férové ohodnotenie za vašu dobre vykonanú prácu
– Neobmedzený strop zárobku – koľko predáš, toľko zarobíš
– Flexibilný pracovný čas
– FIXNÁ odmena 1200 Eur mesačne + percentá z tvojho predaja

Informácie o výberovom konaní

PRÁCA iba na živnosť alebo s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2022

Požiadavky na zamestnanca

minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Internet – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– SŠ/ VŠ vzdelanie technického smeru výhodou
– Skúsenosti v oblasti predaja v stavebníctve alebo na podobnej pozícii podmienkou
– Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
– Znalosť trhu a problematiky v oblasti stavebníctva
– Práca s PC (MS Office, Google, sociálne siete a pod.) na dobrej užívateľskej úrovni
– Schopnosti tímového hráča
– Silná orientácia na zákazníka
– Samostatnosť
– Vynikajúce argumentačné schopnosti
– Komunikatívnosť
– Flexibilita

Ak vás zaujala táto pracovná ponuka, kontaktujte nás na zajac@hevolta.eu

Kontaktné údaje

HEVOLTA Slovakia s.r.o.
R1 Centrum
Rožňavská 1
831 04 Bratislava

telefón: 0800 111 444
e-mail: info@hevolta.sk