E-shop
Scroll to Top

KARIÉRA

Spájame technológie s vaším pohodlím!

Obchodný manažér pre spoločnosť HEVOLTA Slovakia pre Slovenskú republiku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hevolta Slovakia, s.r.o., je mladá spoločnosť, ktorá hľadá práve teba – alebo aj nie! Ak si konateľ, taxikár, čašník alebo predseda družstva, prepáč, ale nie si ten koho hľadáme. Sme progresívna firma, ktorá sa venuje predaju podlahových infra vykurovacích fólii, smart ovládaniu domácností, ale aj, rekuperáciám pri výmene vzduchu. Máš obchodného ducha, chceš rásť a rozvíjať obchod srdcom ako my? Tak čítaš správny inzerát. Nehľadáme hotového človeka, taký neexistuje, radi sa učíme, učme sa teda spolu! Pošli nám svoj prierez profesijným životom a čakaj na telefonát.

Náplň práce:
– Obchodný a technický servis pre existujúcich zákazníkov
– Akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci prideleného regiónu  /práca vyžaduje cestovanie/
– Obchodné a prezentačné stretnutia s klientami
– Marketingové aktivity, prezentovanie a propagácia portfólia spoločnosti
– Tvorba reportov

Zamestnanecké výhody, benefity

– Služobný automobil (primerane aj na súkromné účely)
– Notebook a mobil
– Bezplatné produktové a obchodné zaškolenia
– Skvelú back office podporu a zázemie
– Férové ohodnotenie za vašu dobre vykonanú prácu
– Neobmedzený strop zárobku – koľko predáš, toľko zarobíš
– Flexibilný pracovný čas
– FIXNÁ odmena 1200 Eur mesačne + percentá z tvojho predaja

Informácie o výberovom konaní

PRÁCA iba na živnosť alebo s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2022

Požiadavky na zamestnanca

minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Internet – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– SŠ/ VŠ vzdelanie technického smeru výhodou
– Skúsenosti v oblasti predaja v stavebníctve alebo na podobnej pozícii podmienkou
– Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
– Znalosť trhu a problematiky v oblasti stavebníctva
– Práca s PC (MS Office, Google, sociálne siete a pod.) na dobrej užívateľskej úrovni
– Schopnosti tímového hráča
– Silná orientácia na zákazníka
– Samostatnosť
– Vynikajúce argumentačné schopnosti
– Komunikatívnosť
– Flexibilita

 Ak vás zaujala táto pracovná ponuka, kontaktujte nás na zajac@hevolta.eu

Kontaktné údaje

HEVOLTA Slovakia s.r.o.
R1 Centrum
Rožňavská 1
831 04 Bratislava

telefón: 0800 111 444
e-mail: info@hevolta.sk