E-shop
E-shop
Scroll to Top

FAQ

Spájame technológie s vaším pohodlím!

HEVOLTA MIND

Áno môžete. Je ale dôležité dodržať istenie v rozvodnej skrini a to 16A ističom na jeden termostat.

Áno môžete. Podmienkou je ale napojenie nášho termostatu na elektro-magnetický ventil na rozvádzači teplovodného kúrenia s napájaním na 230V.

Áno môžete: Podmienkou je ale použitie elektromagnetických ovládacích hlavíc na radiátoroch s napájaním na 230V.

Nie. Náš termostat sa napája na klasickú elektroinštaláciu, teda iba na prívodný kábel z rozvádzača 3x2,5mm

Nie. Náš termostat používa na vzdialené ovládanie náš vlastný uzavretý systém.

Jedinou požiadavkou je aby bola v stene osadená štandardná inštalačná krabica ale s hĺbkou 45mm a viac.

HEVOLTA TOWELBOY

Panel od steny vyčnieva 70mm po hranu skla a 110mm po hranu podrúčky na sušenie uterákov

TowelBoy ma prívodný kábel o dĺžke 1,4 bm a je ukončený vidlicou do klasickej el. zástrčky.

Panel TowelBoy je konvenčný vykurovací panel. Nie je to infrapanel.

Pri našom vykurovacom panely je typovo použitý taký istý termostat ako používame pri kúrení infra fóliami, teda termostat Mind.

Áno. Pri objednávke si môžete zadať farbu podrúčok a to buď zlatú alebo striebornú.

HEVOLTA NANOCLOTH – NANOGROVE

Naše infrafólie sa môžu inštalovať dvomi spôsobmi. Prvá je tzv. mokrá montáž kde inštalujeme kúrenie pod betónový alebo anhydritový poter. Druhým spôsobom je tzv. suchá montáž kde sa naše kúrenie inštaluje priamo pod podlahovú krytinu teda na poter. Je dôležite ale dodržať nami odporúčaný technologicky postup podľa jednotlivých typov suchej skladby podláh.

Áno naše infra fólie s termostatmi MIND je plnohodnotné vykurovanie rovnako ako vykurovanie plynom alebo tepelným čerpadlom. Hlavnou výhodou pri našom vykurovaní je že si obytný priestor môžete rozdeliť na jednotlivé zóny s individuálnym regulovaním teploty.

Na základe nami už nainštalovaných realizácií nám v priereze typov stavieb od ultra nízkoenergetických stavieb až po rekonštrukcie vychádza mesačná spotreba od 0,25 do 0,40 Eur za m2 inštalovanej infrafólie. To znamená že orientačná mesačná spotreba napr. pri 100 m2 inštalovanej infra fólie je 25 až 40 Eur. 100m2 inštalovanej infrafólie znamená že vykurujeme priestor o veľkosti cca 120 až 140m2 obytnej plochy. Samozrejme tieto prepočty platia pri štandardnom nastavení teploty priestoru v rozmedzí 21 až 24 °C.

Zaslanie tovaru ako takého vieme urobiť spravidla do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky a zaplatenia faktúry za tovar. Inštaláciu vieme urobiť maximálne do dvoch týždňov a závisí od vyťaženosti našich montážnych partnerov

Naše kúrenie nepotrebuje používať také veľké príkony vo (W) ako spomínaný systém. Naše kúrenie má rýchlejší nábeh a teda vykúri daný priestor oveľa skôr na požadovanú teplotu a tým šetrí náklady.

Máte otázky ? Radi vám ich zodpovieme

  Kontaktné údaje

  HEVOLTA Slovakia s.r.o.
  R1 Centrum
  Rožňavská 1
  831 04 Bratislava

  telefón: 0800 111 444
  e-mail: info@hevolta.sk

  Scroll to Top