E-shop
Scroll to Top

Štyri spôsoby, ako využiť váš inteligentný termostat

Inteligentný termostat Hevolta Mind prináša viacero revolučných funkcií, ktoré spravia váš život pohodlnejším a bezpečnejším. No a popritom vám ešte aj pomôže ušetriť nemálo peňazí. Akými spôsobmi ho viete využívať, aby ste pocítili čo najviac benefitov?

1. Komfortná teplota v každej miestnosti

Jedným z najväčších benefitov termostatu Mind je možnosť nastavovať teplotu v každej miestnosti zvlášť. Napríklad, ak chcete mať obývačku vyhriatu na 24 stupňov Celzia, no v spálni sa cítite najlepšie pri 20 stupňoch Celzia, stačí niekoľko klikov a vaše túžby budú naplnené.

Pohodlie pre každého člena domácnosti

Pokiaľ využívate len jeden klasický termostat pre celú domácnosť, musíte sa zhodnúť na tom, aká bude teplota vo všetkých vykurovaných miestnostiach – čo nemusí byť vždy jednoduché. A kompromis znamená, že stopercentne dobre sa jednoducho nemôžu cítiť všetci členovia domácnosti. Vďaka termostatom Mind môžu byť takéto problémy minulosťou!

Pozor! Pokiaľ chcete regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach zvlášť, budete potrebovať po jednom termostate do každej izby.

2. Inteligentný termostat a šetrenie energií

Vďaka inteligentným termostatom Hevolta Mind viete ročne ušetriť na nákladoch niekoľko desiatok, ale pokojne aj stoviek, eur. Energiu totiž dokážete využívať maximálne efektívne. Napríklad, nemusíte zbytočne kúriť v hosťovskej miestnosti či spálni cez deň, keď tam nikto nie je. Teploty môžete dynamicky meniť podľa toho, v ktorej časti domácnosti sa v danom čase pohybujete.

Naša rada: Keď chcete vo vašej domácnosti kúriť skutočne efektívne, odporúčame elektrické podlahové kúrenie. Má dlhú životnosť, vysokú účinnosť a dá sa jednoducho regulovať práve termostatom Mind.

Štyri spôsoby, ako využiť váš inteligentný termostat - Hevolta - Spájame technológie s pohodlím

3. Rýchle ovládanie bez námahy

Potrebujete pridať alebo ubrať teplotu? Nastaviť časovač? Nemusíte vstávať z gauča a chodiť do jednotlivých izieb alebo do technickej miestnosti. Inteligentný termostat Hevolta Mind sa dá ovládať na diaľku. A to hneď dvoma spôsobmi.

Aplikácia alebo hlasové ovládanie?

Všetky funkcie termostatu Mind viete nastavovať prostredníctvom modernej aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. Využiť však môžete aj ovládanie hlasom – pomocou asistentov Apple, Google či Amazon.

4. Vyhnete sa katastrofám

Je to skutočne tak, smart termostat vás dokáže ochrániť pred nepríjemnými problémami s vážnymi následkami. Napríklad, ak počas zimy opustíte dom a vypnete kúrenie, môže sa stať, že vodovodné potrubie zamrzne a praskne. Následne vznikne potopa a škody vo výške tisícok eur.

Ako vás ochráni termostat Mind? Pokiaľ zaregistruje príliš veľký pokles teploty, pošle vám notifikáciu. Následne môžete na diaľku jednoducho zapnúť kúrenie, aby nedošlo k premrznutiu citlivých potrubí či iných súčastí domácnosti.

Praktická ekvitermická regulácia

Inteligentný termostat Hevolta Mind umožňuje ekvitermickú reguláciu kúrenia. To znamená, že automaticky pridáva, resp. uberá, teplotu na základe vonkajších podmienok. Vďaka tejto praktickej funkcii bude teplota v interiéri stále konštantná a nemusíte ju manuálne upravovať podľa toho, či sa vonku ochladilo alebo vyšlo slnko.

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prečítajte si tiež

Scroll to Top