E-shop
Scroll to Top

Ako smart technológie Hevolta spríjemnia váš život počas leta?

Chcete sa počas leta cítiť vo vašej domácnosti maximálne komfortne? Už vás nebaví neustále zaťahovať a odťahovať žalúzie, trpieť vysoké horúčavy a hľadať riešenia, ako sa schladiť? Potom by ste rozhodne mali spoznať smart technológie Hevolta. Vedeli ste, že ich môžete jednoducho integrovať aj do vašej domácnosti? Prinesú vám mnoho cenných benefitov!

Automatické riadenie tienenia a svetiel

Kým v zime sú slnečné lúče dopadajúce do interiéru žiaduce, počas leta sa im obvykle snažíme vyhýbať. V tomto smere pomôže kvalitné tienenie, ktoré ich efektívne odrazí. Avšak, to si vyžaduje pravidelné nastavovanie. Manuálne ovládanie je ale zdĺhavé a obťažujúce, čiže vás pravdepodobne veľmi rýchlo omrzí.

Praktické ovládače Hevolta Glasense

Vďaka inteligentným ovládačom Hevolta Glasense môžete tienenie a svetlá vo vašej domácnosti riadiť komfortne na diaľku – prostredníctvom aplikácie pre smartfóny s operačným systémom Android alebo iOS. Využívať však viete aj automatické nastavovanie.

Ovládanie bez starostí

Aplikácia Hevolta neustále monitoruje predpoveď počasia a denné svetlo v exteriéri. Na základe presných údajov následne dokáže automaticky zaťahovať či odťahovať žalúzie alebo rolety a ovládať svetlá. Vy tak nemusíte absolútne nič riešiť. Domácnosť sa sama prispôsobuje zmenám.

Vedeli ste, že elegantné sklenené ovládače Hevolta Glasense sa dajú jednoducho inštalovať nielen do novostavieb, ale aj starších domácností? Pri montáži totiž nie sú potrebné zásahy do pôvodnej kabeláže.

Ako smart technológie Hevolta spríjemnia váš život počas leta? - Hevolta - Spájame technológie s pohodlím

Smart technológie a komfortné chladenie

Praktickým letným pomocníkom dokážu byť aj smart zásuvky Hevolta Glasense. Tie fungujú na podobnom princípe ako ovládače svetiel či roliet. Ovládať ich môžete na diaľku, pomocou aplikácie v smartfóne. Ako ich však viete využiť na vychladenie domácnosti?

Mobilná klimatizácia či ventilátor

Do inteligentnej zásuvky Hevolta si môžete pripojiť napríklad kompaktnú mobilnú klimatizáciu. Na nej si prednastavíte určitú teplotu a následne ju viete zapínať alebo vypínať tým, že aktivujete či deaktivujete danú zásuvku.

Keď pôjdete do práce alebo na výlet, zásuvku s pripojenou klimatizáciou jednoducho vypnete, aby zbytočne nespotrebovávala energiu. Počas cesty domov ju cez aplikáciu jedným klikom zapnete. Vrátite sa tak do príjemne vychladeného priestoru.

Praktický tip: Do zásuvky viete pripojiť napríklad aj ventilátor, ktorý môže taktiež prispieť k účinnému vychladeniu domácnosti. Smart technológie ponúkajú nekonečné možnosti!

Rekuperáciu oceníte aj počas leta

Rekuperácia Hevolta AirChange významným spôsobom znižuje tepelné straty nielen počas zimy, ale aj v lete. Zabezpečí kontinuálne vetranie bez toho, aby ste museli otvárať okná. Do interiéru si tak nevpustíte horúčavu spolu s prachom a inými nežiadúcimi čiastočkami.

Keďže v rekuperačnej jednotke dochádza k výmene tepla medzi vzduchom z exteriéru a interiéru, nemusíte sa obávať, že vám bude otepľovať pekne vychladenú domácnosť. Práve naopak, prispeje k udržaniu stálej príjemnej teploty. Tak neváhajte a využívajte smart technológie Hevolta vo vašej domácnosti aj vy!

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prečítajte si tiež

Scroll to Top