E-shop
Scroll to Top

5 výhod, ktoré smart termostat prináša do domácnosti

Pomocou inteligentnej regulácie teploty v domácnosti je možné nielen zvýšiť komfort, ale aj ušetriť značnú časť energií. V tomto smere zohráva dôležitú úlohu termostat. Ten má na starosti zapínanie a vypínanie kúrenia, plus ovládanie teplôt. Prečo sa oplatí zvoliť práve smart termostat? Týchto 5 výhod stojí za pozornosť! 

Smart termostat prináša cenné výhody 

Ako vlastne vyzerá a funguje taký smart termostat? Poďte spolu s nami objaviť termostat Hevolta Mind, ktorý vo svojom kompaktnom a elegantnom tele ukrýva pokrokové funkcie. Čím všetkým zaujme? 

5 výhod, ktoré smart termostat prináša do domácnosti - Hevolta - Spájame technológie s pohodlím

1. Zónová regulácia kúrenia 

Smart termostat je optimálnym riešením v prípade zónovej regulácie kúrenia. Tá spočíva v tom, že každá miestnosť má svoj vlastný teplotný manažment. Viete si tak nezávisle nastaviť teplotu pre obývačku, pracovňu, detskú izbu, kúpeľňu, prípadne iné izby. Vďaka tomu získate nielen optimálny tepelný komfort, ale dokážete ušetriť značnú časť nákladov. Tam, kde nikto nie je, jednoducho nemusíte zbytočne kúriť naplno. 

 

2. Intuitívne ovládanie

Moderný inteligentný termostat Mind je možné ovládať buď prostredníctvom dotykového displeja, alebo cez aplikáciu v smartfóne. Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Aplikácia je dostupná zadarmo pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android. Môžete cez ňu regulovať ľubovoľný počet domácností a príslušných zón. Nastavovanie jednotlivých parametrov či funkcií je mimoriadne jednoduché a intuitívne. 

Náš tip: Smart termostat Hevolta Mind podporuje aj hlasové ovládanie prostredníctvom asistentov Google, Apple či Amazon. V dôsledku toho viete získať ešte vyšší komfort nastavovania kúrenia. 

 

3. Kúrenie vždy pod palcom 

Pokiaľ sa rozhodnete ovládať smart termostat prostredníctvom aplikácie v smartfóne, kúrenie budete mať vždy pod palcom. Riadiť ho viete na diaľku – teplotu môžete meniť napríklad aj počas toho, ako máte pracovné stretnutie niekoľko desiatok kilometrov od domu. 

Či ste v práci, alebo na výlete, teplotu v interiéri znížite o niekoľko stupňov, aby ste šetrili energiu. Počas cesty domov prostredníctvom niekoľkých klikov teplotu opäť zvýšite, aby vás vo vašom dome či byte čakalo vytúžené teplo domova. 

 

4. Praktické časovače 

Samozrejme, nemusíte každý deň rozmýšľať nad tým, aké teploty nastavíte v jednotlivých miestnostiach. Stačí ich naplánovať raz a aktivovať časovače pre konkrétne zóny. Kúrenie sa tak bude automaticky zapínať a vypínať v stanovených časoch – bez toho, aby ste mu vy venovali nejakú pozornosť. 

Vedeli ste, že vďaka inteligentnému termostatu Mind môžete ušetriť až 30 % nákladov na energie? 

 

5. Moderný dizajn 

Smart termostat Mind vás poteší svojím jedinečným dizajnom, ktorý dokonale zapadne do každej miestnosti. Jeho vysokú kvalitu podčiarkujú aj dostupné jazykové mutácie, ktorých je až 15, vynovená grafika, farebný TFT displej s uhlopriečkou 2,8 palcov a taktiež prémiové materiály použité pri výrobe. A aby toho nebolo málo, vyberať si môžete z viacerých farebných variantov – Platinium Grey, Polarium White, Champagnium Gold alebo Graphenium Black. 

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prečítajte si tiež

Scroll to Top