E-shop
Scroll to Top

SPÁJAME TECHNOLÓGIE S VAŠÍM POHODLÍM

NanoCloth_claim

Vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie, ktorá do vášho priestoru vnesie pocit príjemného tepla a pohody.

Systém zabezpečí užívateľovi najvyšší komfort vykurovania, vďaka zdraviu prospešnému teplu, s rýchlym nábehom a inteligentnou reguláciou teploty, nízkymi prevádzkovými nákladmi a bez údržbovou prevádzkou s reálnou životnosťou až 80 rokov.

Mind_claim

Inteligentný termostat Mind s prvotriednym dizajnom, ktorý sa prispôsobí farbám Vášho priestoru.

S ovládačom dokážete ovládať funkcie inteligentým spôsobom priamo cez dotykový display ovládača, alebo prostredníctvom aplikácie a taktiež hlasových asistentov

Glasense_claim

Exkluzívne dotykové ovládače Glasense vdýchnu pocit luxusu a jedinečnosti každému interiéru.

Kvalitným prevedením tvrdeného 4mm hrubého skla a inteligentnej technológie spájajú dizajn s kvalitou a  bezpečnosťou. A to všetko na jeden dotyk.  

AirChange_claim

Moderný spôsob vetrania vašej domácnosti s dôrazom na maximálnu čistotu a sviežosť .

HEVOLTA AirChange je vysoko kvalitný systém rekuperácie, ktorý Vám zabezpečí vždy čerstvý vzduch zbavený nežiadúcich organizmov, prachových častíc a pachu zo zvýšenej vlhkosti vďaka špeciálnej trojcestnej filtrácii.

TowelBoy_claim

Aj radiátor môže byť inteligentný elegán. Sklenený vykurovací panel TowelBoy predstavuje unikátne spojenie výkonného kúrenia s elegantným dizajnom, ktoré zapadne

do každého interiéru

TowelBoy je vyrobený z lesklého tvrdeného skla, ktoré mu dodáva luxusný vzhľad. Zároveň je vybavený farebným displejom s dotykovým ovládaním, ktorým možno jednoducho nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti. Madlá na sušenie osušiek sú z masívneho brúseného hliníka v striebornom a zlatom prevedení.
Scroll to Top