E-shop
E-shop
Scroll to Top

TOSKANA SENEC

Výnimočný projekt Toskana Vám ponúka komfortné rodinné domy postavené v jednotnom   mediteránskom  štýle zameranom na kvalitu a zeleň.

Architektúra sa vyznačuje sedlovou strechou s valbami s použitím strešnej krytiny LaEscandella najvyššej triedy 3 s patinovaním.

BYTOVÉ DOMY PÚPAVY

Rezidenčný projekt Púpavy sa nachádza v dynamicky rozvíjajúcej sa obci Chorvátsky Grob, v miestnej časti Čierna Voda, ktorá je od bratislavskej mestskej časti Vajnory vzdialená len 2km.
 

Architektúra sa vyznačuje sedlovou strechou s valbami s použitím strešnej krytiny LaEscandella najvyššej triedy 3 s patinovaním.

TOSKANA - CHORVÁTSKY GROB

Výnimočný projekt Toskana Vám prináša novinku pozostávajúcu z dvanástich prémiových rodinných domov orientovaných na požiadavky tých najnáročnejších klientov v starej časti obce Chorvátsky  Grob.
 

JASTRABIA ALEJ - CHORVÁTSKY GROB

Jastrabia alej ponúka 21 rodinných domov v dynamicky sa rozvíjajúcej obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda.  Táto obľúbená lokalita je charakteristická výstavbou moderných rodinných domov pre tých, ktorí túžia po cenovo dostupnom bývaní v bezprostrednej blízkosti hlavného mesta.

5 izbové rodinné domy sa vyznačujú moderným vzhľadom, ktorý dotvárajú nadčasové obkladové prvky na fasádach rodinných domov.

VYUŽITIE TECHNOLÓGIE HEVOLTA V PRAXI

Modernú technológiu NanoCloth okrem jednotlivcov využívajú aj developérske spoločnosti do svojich projektov.   Produkty na vykurovanie, chladenie, reguláciu teploty, či osvetlenie a inteligentné ovládanie spotrebičov  v jednotlivých miestnostiach sú už súčasťou mnohých projektov.  Moderné projekty využívajú modernú technológiu, Hevolta je ich súčasťou.
Scroll to Top